motorka-muz

Nastali u vašej drahej polovičky čudesné zmeny v správaní? Pravdepodobne je tu mužská kríza stredného veku.  Ako sa vlastne prejavuje? 

Zostarnúť nie je umenie, umenie je zniesť to. Staroba čaká každého z nás. Napriek tomu proti nej bojujeme. Ženy i muži. Každý svojim spôsobom a každý inak! Mužská kríza stredného veku má svoje špecifiká.

Zázračné stmavnutie vlasou

Začal si váš muž farbiť vlasy? Má novú ženu? Omyl, dámy! To len vaša najdrahšia polovička prešla do ofenzívy. Počal sa jeho boj so starobou.

Prečítajte si aj: Chcete zažiť veľkú lásku? Toto treba vedieť

Nemám auto, nemám motorku…

Tak sa spieva v jednej piesni, a tak sa prejavuje ďalší mužský protiútok. Teda v prípade, ak sa bude váš manžel tento deficit nedostatku najmä dvojkolesového dopravného prostriedku snažiť odstrániť. Zostáva vám už len dúfať, aby si na seba nenavliekol i kožené nohavice na telo. Inak sa vám okrem motorky zaberajúcej miesto v garáži, postará aj o “spríjemnenie” voľných chvíľ natieraním zaparených intímnych miest.

Spoznávanie všetkých odborníkov v oblasti medicíny

Kopia sa diagnózy, pribúdajú lieky v lekárničke. Aj u vás sa to deje? Aj váš manžel zbohatol? No bohužiaľ nie finančne, ale o množstvo chorôb. A kým vy s vyplazeným jazykom a často s horúčkami sa naháňate z práce do práce, on od vás očakáva prinajmenšom aspoň úprimnú sústrasť nad jeho poľutovaniahodným stavom. Veď má predsa na to vek!

Prečítajte si aj: Kedy sa oplatí partnerovi klamať? Tu je 5 láskavých klamstiev

Túžba ohurovať mladšie ženské exempláre

No dámy, máte sa na čo tešiť. Toto je jeden pre vás z najhorších prejavov chlapskej krízy stredného veku. Čo robiť v tomto prípade? Záleží, ako ďalej mieni zájsť. Pokiaľ sa jedná o neškodné predvádzanie sa, tak vám zostáva len sa nad tým povzniesť. Však hádam je to stav dočasný.

No čo ak sa tvári ako mladý junák a myslí si, že práve teraz stretol ženu svojho života?

Nechajte ho, nech si za ňou ide! V lepšom prípade je len otázkou času, dokedy to mladú dievčinku bude baviť so starým ufrflancom. V tom horšom aspoň vám ubudla starosť o ďalšie “dieťa”. Alebo to lepšie pre vás platí opačne?

Text: Milota Mezeiová

Reklama na magazín Vintage District