Letne-osviezenie-pre-vasnivych-kavickarov

Chutná káva – to nemusí byť iba espresso s mliekom. Chladené kávové drinky majú v horúčavách oveľa väčší pôvab! Praví kávičkári totiž presne vedia, že aj pri vysokých teplotách môže byť káva veľmi osviežujúca. Ak ste teda fanúšikom ľadovej kávy, Milbona Latte Macchiato s vysokým obsahom kofeínu vás nielen nakopne, ale aj príjemne osvieži. Vyskúšajte chuť mimoriadne lahodnej, krémovej konzistencie, pričom postačí už jeden pohárik pre skutočnú explóziu chuti.

Káva je každodenným a obľúbeným rituálom mnohých z nás. Veď to určite poznáte. Prvé, na čo každé ráno pomyslíte je to, ako si vychutnáte dúšok svojej lahodnej kávy. Tá vás totiž nielen naštartuje do nastávajúceho dňa, ale dodá vám aj potrebnú dávku energie. Káva je tak mimoradne obľúbeným nápojom miliónov ľudí po celom svete, pretože dokáže nakopnúť, nabudiť a navyše aj inšpiruje.

Diskontný reťazec preto ani v tomto období nezabúda na jej milovníkov a prichádza s ľadovou verziou Latte Macchiato vo vanilikovej a karamelovej verzii.

Mliečny nápoj s kofeínom navyše obsahuje až 16 % certifikovanej kvalitnej kávy Arabica. Vďaka praktickému obalu ich tak môžete mať pri sebe kdekoľvek. Skrátka všade, kde sa potrebujete správne a hlavne chutne naštartovať.

Reklama na magazín Vintage District