Lidl_Proteinovy-napoj

Info/IR, 19.01.2022  Proteínový nápoj je rýchly doplnok stravy, ktorý vás zasýti a zároveň zvýši denný príjem bielkovín. Je podstatnou zložkou najmä v období, keď budujete svalovú hmotu a tvarujete vašu vysnenú postavu. A to z jednoduchého dôvodu, zložky proteínov sa uložia do svalov.

V obchodnom reťazci Lidl nájdete v ponuke jogurtové nápoje značky Milbona, v čokoládovej príchuti a navyše s vysokým obsahom proteínu. Nápoj si viete aj šikovnými spôsobmi vylepšiť, záleží len na vašich chuťových a časových preferenciách. Obľubujete na raňajky ovsené vločky? Spojením nápoja Milbona vytvoríte zdravé a predovšetkým sýte raňajky, ktoré vám zaistia pocit plnosti až do obeda.

Na záver posypete orechmi, doplníte ovocím a zabezpečíte si kombináciu výživných látok. Máte chuť na proteinové muffiny? Ak ste milovníci pečenia, nápoj môžete použiť do prípravy ako náhradu za mlieko. Nápoj je alternatívou počas uponáhľaných dní, kedy nemáte priestor na plnohodnotné jedlo. Dbajme na naše telo a doprajme mu tie najkvalitnejšie potraviny.

Reklama na magazín Vintage District