HLAVU_HORE_VIZUAL_FINAL_LCD-1

Uži si deň a noc sama so sebou v kruhu žien a kamarátiek. Pripravili sme pre vás celodenný program, v ktorom venujeme pozornosť vnímaniu svojho tela, mysle a kráse.  Rozhýčkame svoje zmysly a vyživíme svoje vnútorne JA, ktoré nám dovolí zdvihnúť hlavu hore a žiť život naplno!

Programom nás prevedie Alica Bielopotocká  a zároveň nám odhalí novú UNIKÁTNU kozmetiku na Slovensku IXYA, ktorá nám otvorí možnosti lepšie spoznať svoju pleť (SKIN TEST) a následne jej dopriať maximálnu starostlivosť, či už v produktoch alebo procedúrach IXYA.

S fitness trénerkou a pohybovou terapeutkou Luciou Mensák “Fitmama Lucia“, sa povenujeme nastaveniu pohybových návykov, aby sme naše telo mohli efektívne využívať počas bežného dňa. Pozornosť zameriame na stred tela „CORE“ a ukážeme si účinné cviky na štíhle a funkčné bruško . Urobíme si diagnostiku funkčnosti brušnej steny a budeme sa rozprávať o tom ako reaguje na zmeny v obdobiach menštruácie, tehotenstva, či v menopauze.

S Henrietou Hudecovou, bývalou korporátnou manažérkou, dnes mamou a lobistkou zmeny a podporovateľkou reinvencie, nazrieme do priestoru, v ktorom sa skrýva mnoho cenných odpovedí pre osobný rast a posun. Pozrieme sa na zdroj našej sily, rovnováhy, sebadôvery a sebapoznania. Ukážeme si, čo je v tejto dobe preplnenej nečakaných zmien dôležité, prečo a ako s tým narábať. Sme dizajnérom svojho života. Príďte si ten svoj doladiť či vyfarbiť podľa seba. #reinventingWITHHenrieta

Získame nový uhol pohľadu na to, čo sa práve v našom živote deje a prečo.

Zmena je príležitosť vedome si vybrať ďalší krok, urobte ho s nami! Hlavu hore!

Termín:
Sobota 08. 10. 2022

Čas: 9:00 – 19:00h

Miesto stretnutia: Recepcia gym

Program:
9,00-9,30 príchod, ranná káva

9,30-10,00 Lucia – úvodný tanec a rozbeh

10,00-10,30 prednáška Fitmama Lucia

10,30-10,45 prestávka

10,45-11,30 prednáška Henrieta

11,35-13,00 obedná prestávka

13,00-15,00 MINI WORKSHOPY: 4 x 5 ľudí v rotovaní s Luckou, Henrietou a Alicou

15,00-16,00 prestávka

16,00-19,00 Saunový svet alebo aktivácia ženskej energie podľa výberu – SPA v cene balíka, alebo procedúry IXYA

Prihlásiť sa môžete na www.lacademy.sk

Viac informácií nájdete na www.x-bionicsphere.com

Reklama na magazín Vintage District