lidl-cestoviny-1-scaled

Varíte stále dokola to isté a už ste bezradní s nápadmi či oživeniami vášho jedálnička? Nové farby, tvary a chute na tanieri potešia nielen vaše oči, ale zaženú aj hlad a ozvláštnia vaše kulinárske stereotypy. Nehádžte flintu do žita, Lidl vám ukáže, s akými produktami to pôjde ľahšie.

Lidl má na pultoch svojich predajní klimaticky neutrálne produkty. Ide o rastlinné výrobky značky Vemondo, ktoré sú známe tým, že sú ekologicky nezávadné. Vemondo produkty sa zaraďujú do vegánskej kategórie. Keďže spoločnosti záleží na životnom prostredí, tento životný štýl, ktorý so sebou prináša viacero enviro-výhod, kvituje. Do tejto kategórie spadajú aj cestoviny Vemondo Veggie Fusilli, vďaka ktorým vykúzlite gustiózny obed či ľahkú večeru.

Cestovinové vrtuľky sú dostupné v Lidl v troch farebných prevedeniach kvôli strukovine, z ktorej sú vyrobené. Vybrať si môžete žlté z mletého cíceru, ktoré sú bohatým zdrojom bielkovín, no aj vlákniny. Okrem toho sa vyznačujú vysokým obsahom fosforu. Pútavé sú aj červené vyrobené z mletej červenej šošovice, ktoré sú navyše zdrojom železa, mangánu a medi. Plné fosforu sú aj tretie z rady Vemondo – hráškové. Fantázii a chutiam sa medze nekladú, môžete si ich pokojne skúsiť zmiešať.

Za typické národné jedlo vo švábskej oblasti považujeme špecle. Nemusíte mať hlavu v smútku, že je to produkt, ktorý by bol pre Slovákov nedosiahnuteľný. Vďaka Lidl ho nájdete aj v našich predajniach pod privátnou značkou Combino. Rovnako tak tvarovo zaujímavé Macronelli a Fusilli.

Reklama na magazín Vintage District