Esmero

Spoločnou víziou tejto dynamicky rastúcej firmy Esmero, ktorá dáva nový rozmer každej nehnuteľnosti, je zmeniť pohľad na svet zimných záhrad. A nielen to. Vďaka jej zodpovednému prístupu k svojmu okoliu je náš svet lepším.

Zimné záhrady sú dnes veľmi moderným architektonickým prvkom. Ak ich realizujú odborníci, ktorí na ich výstavbu používajú najkvalitnejšie materiály, stáva sa takáto miestnosť doslova klenotom každej nehnuteľnosti.

Esmero mení svet zimných záhrad
Zdroj foto: Esmero

Nový pohľad na svet zimných záhrad

Napríklad firma Esmero je veľmi dynamicky rastúcou spoločnosťou plnou kreatívnych ľudí, ktorá sa za krátky čas dostala medzi tých najlepších výrobcov zimných záhrad. Ich produkty sú spojením dizajnu, kvality i funkcionality a dávajú punc originality aj sídlam známych osobností. Každá zimná záhrada od Esmero je originál, preto firma doslova posúva hranice možností a mení pohľad na svet zimných záhrad. Rodinná firemná kultúra spája tím odborníkov, ktorí sa nezľaknú ani atypických požiadaviek.

Prečítajte si aj: Zimné záhrady a ich výnimočné výhody, ktoré sa oplatí poznať

Esmero je známe svojim zodpovedným prístupom nielen k svojim zákazníkom, ale k spoločnosti ako takej. Nie je mu ľahostajný ani osud tých najslabších, ktorí potrebujú pomoc. Spoločnosť sa zapojila do viacerých charitatívnych projektov, vďaka ktorým je náš svet lepším.

Nielen počas Vianoc

Počas Vianoc (a nielen počas nich) napríklad výrobca zimných záhrad prostredníctvom nákupov pomohol psiemu útulku v meste Šaľa či potešil seniorov v domove dôchodcov. Esmero okrem toho prispieva finančnými darmi Jazdeckému klubu voltiž Trojan v Prahe. Táto organizácia združuje zdravé deti a deti so zdravotným postihnutím, ktoré sa aj vďaka podpore Esmero môžu zúčastňovať každý rok voltižných a paravoltižných súťaží.

Firma okrem mladých športových talentov počas celého roka podporuje viaceré charitatívne projekty a pomáha i zvieratám v ZOO. Konkrétne malé mláďa zebry v hodonínskej ZOO sa môže tešiť vďaka sponzorským darom Esmero výbornému zdraviu. Náš svet tak môže byť skvelým miestom pre život, ak každý z nás prispeje svojim kúskom srdca.

Reklama na magazín Vintage District