Lidl_Chrumkave-svieze-a-udrzatelne

Vegetariáni a vegáni, zbystrite pozornosť! Letná sezóna je v plnom prúde a s ňou spojené dlhé teplé dni, ktoré si priam pýtajú osvieženie. Ochlaďte svoje telo a doprajte si delikátne potešenie s vegánskou zmrzlinou privátnej značky Vemondo!

Výlet, piknik či rodinná návšteva – v horúčavách sa snáď nikomu nechce tráviť dlhé hodiny prípravou pohostenia. Nanuky sú ideálnym dezertom počas leta, keďže ich stačí len vybrať z mrazničky. S novou vegánskou zmrzlinou privátnej značky Vemondo ulahodíte nejednému maškrtnému jazýčku – vegetariánom, vegánom, a dokonca aj tým, ktorí si nemôžu dopriať laktózu.

Lahodný vanilkový krém poliaty čokoládou s kúskami orieškov a chrumkavým kornútkom osvieži nejedného zmrzlinového fajnšmekra. Okrem výbornej chuti celého produktového radu značky Vemondo sú tieto produkty aj klimaticky neutrálne, vďaka čomu získali ocenenie v rámci medzinárodného udeľovania cien V-Lable Awards za rok 2021.

Medzi vlastnosti klimaticky neutrálnych produktov Vemondo patria aj rôzne certifikácie, ktoré sa líšia podľa produktu a jeho pôvodu. Konkrétne vanilkové zmrzlinové kornútiky sú označené „žabkou“, ktorá značí certifikáciu Rainforest Alliance. Označenie tejto aliancie zachováva udržateľnú biodiverzitu a chráni práva výrobcov i pracovníkov v rámci celého výrobného procesu.

 

Reklama na magazín Vintage District