Lidl_Chladive-osviezenie-pre-vsetkych

Obľúbeným letným dezertom a zároveň perfektným osviežením počas horúcich dní je rozhodne zmrzlina. Zmrzlinové stánky nájdeme počas rozpálených dní na každom rohu. Túto osviežujúcu pochúťku si však nemôže dopriať každý a tak Lidl prichádza s alternatívou pre vegetariánov, vegánov i tých, ktorí trpia intoleranciou na laktózu. Privátna značka Vemodo rozšituje produktové portfólio pre leto plné lahodných možností!

Byť vegánom síce nie je žiadnou novinkou, no pravdou ostáva pomerne menší výber pre nás bežných pochúťok. S blížiacim sa letom rozširuje privátna vegánska značka Vemondo svoje produktové portfólio, aby sa mohli schladiť naozaj všetci milovníci zmrzliny.

Ochutnať môžete napríklad overenú klasiku v kombinácii vanilkového krému obaleného chrumkavou čokoládovou polevou. Tí, ktorí radi chrumkajú, si prídu na svoje s vanilkovým nanukom s príchuťou arašidového masla preliatym čokoládovou polevou doplneným o jemné kúsky arašidov.

V ponuke nájdete aj nanuk s  dokonalou sladkastou príchuťou roztečeného karamelu. Vemondo nanuky sú nielen chutné a vhodné alternatívy, no predovšetkým predstavujú udržateľnú a ekologickú voľbu. Značka Vemondo totiž získ

Reklama na magazín Vintage District