zena-beauty

Ak patríte k tým nešťastníkom, ktorí si volanie jari musia vychutnávať s červeným nosom a opuchnutými očami, tak tieto rady sa vám určite zídu. Ako vyzerať skvelo napriek alergii? pomôžte si týmito trikmi.

Stop uplakaným očiam

Ako vyzerať skvelo napriek uplakaným očiam? V tomto prípade pomôžu očné kvapky. Dokonca si poradia i s červeným nosom, pretože zužujú cievky. Stačí, keď do každého nosného krídla vtriete 3 kvapky.

Zdravý odtieň pokožky

Nevychádzate kvôli alergii z domu a nemáte tak kde nachytať bronz? Žiadne obavy. Napraví to bronzer, ktorý rozotriete po tvári štetcom až ku spánkom. Hneď budete vyzerať zdravšie.

Prečítajte si aj: Kardiológovia tvrdia – Toto je diéta, ktorá zabíja cukrovku a rakovinu

Zvoľte správnu vreckovku

Najvhodnejšie vreckovky sú tie s balzamom z harmančeka alebo aloe vera. Menej dráždia odretý nos. Zabudnite však na smrkanie do drsných kuchynských papierových obrúskov.

Rozžiarte sa

Oživte trochu vaše líčenie a pre živší pohľad použite lesklé očné tiene, ktoré nanesiete na pohyblivé viečka, vnútorné kútiky a pod obočie.

Krásne pery

Pokožka nad vrchnou perou je v dôsledku stáleho používania vreckovky často odretá. Doprajte jej i regeneráciu a jemne vtierajte pleťový olej, ktorý vašim perám a pokožke prospeje.

Červené viečka

Pomôže harmančekový čaj. Dva sáčky prelejte vriacou vodou, potom dve minúty počkajte, okolo každého obtočte papierový kapesník  a na 3 minúty položte na oči.

Voľný nádych

Šalviový čaj uvoľňuje dýchacie cesty: nalejte ho jeden liter do misky, s uterákom prehodeným cez hlavu sa nad ňu nakloňte a inhalujte.

Maskovanie alergie

Aj počas obdobia, keď vás trápi alergia, môžete mať perfektnú pleť. Natrite sa krémom proti začervenaniu, potom naneste podkladový make-up, korektor a máte hotovo. Nos si nepudrujte, vyzerá tak suchší.

Ako si poradiť s boľavým nosom

Určite to poznáte. Kvôli ustavičnému smrkaniu vás pália nosné krídla. Naneste si na ne balzam na nos alebo na pery. Upokojíte tým pokožku a pri ďalšom smrkaní bude pôsobiť ako ochranná vrstva.

Reklama na magazín Vintage District