valentin (1)

Chcete, aby vám váš vzťah vydržal čo najdlhšie? Občas zahrňte svojho partnera pozornosťou. Práve deň zamilovaných je vhodnou príležitosťou, ako si znovu pripomenúť, čo navzájom k sebe cítite. Tu sú tipy, ako osláviť sv. Valentína.

Každý z nás potrebuje vedieť, že je pre niekoho dôležitý a potrebný. Zvlášť po rokoch manželstva, kedy do prachu všedných dní často zapadne i naša láska. Nedostatok času, stereotyp, rodinné problémy. To všetko spôsobí, že zabúdame na to najdôležitejšie. Skúste oživiť váš vzťah príjemnými prekvapeniami. Možno sa rozhodnete pre niektoré z týchto nasledujúcich tipov, ako osláviť sv. Valentína.

Uvarte obľúbené jedlo

Práve obľúbenou lahôdkou najviac potešíte nielen srdce, ale i žalúdok vášho partnera.

Rezervujte večeru v reštaurácii

Ak nie je na varenie čas, aj spoločná večera v reštaurácii môže byť príjemným spestrením dňa.

Pošlite kvety alebo darček do práce

Srdce každej ženy zajasá, ak dostane od svojho partnera kyticu kvetou. Muža skôr poteší sladkosť.

Prečítajte si aj: Traumatické vplyvy minulosti, pozor na tieto vzorce správania

Naplánujte výlet a nehovorte, kam idete

Potajomky zistite, ktoré miesta vaša láska túži navštíviť. Skúste zohnať potrebné vstupenky alebo vybaviť iné náležitosti a podniknite spoločný výlet.

Vytvorte fotoalbum alebo CD-ROM

Zrekapitulujte príjemné spomienky a skúste vytvoriť originálny výtvor, ktorý bude len o vás dvoch. Tak ukážete, že tieto prežité chvíle stále pre vás znamenajú veľa.

Pripravte kúpeľ

To ocení každý partner, ktorý príde po náročnom dni z práce. Na vytvorenie tej správnej relaxačnej atmosféry pridajte vonné soli či oleje.

Predveďte partnerovi striptíz

Tomuto prekvapeniu sa potešia najmä muži.

Urobte mu masáž

Nemusíte hneď absolvovať kurz maséra, no už samotná snaha a vaše príjemné dotyky pohladia vášho milovaného nielen zvonka, ale i zvnútra.

Reklama na magazín Vintage District