dvaja-postel

Zaujímať sa o svojho partnera je prirodzené. Nikdy však od neho nevyzvedajte veci, pri ktorých sa bude cítiť nepríjemne. Existuje 9 intímnych otázok, ktorým sa radšej vyhnite. 

Ženy sú zvedavé pohlavie. O to viac, keď sa jedná o muža, s ktorým chodia. Či už je to sledovanie, vyzvedanie alebo pokúšanie, vždy si nájdeme nejaký spôsob, ako od svojej polovičky vymámiť niečo, čo nás zaujíma.

Problém je však v tom, že občas nás zaujímajú veci, ktoré si chcú chlapi nechať len pre seba a rozhodne sa s nami o nejakú časť ich súkromia nemajú v pláne deliť.

Prečítajte si 9 intímnych otázok, ktoré považujú muži za nepríjemné a nechcú na ne odpovedať:

1. S koľkými ženami si spal?

Otázka, ktorá zaujíma každú ženu. Problém však je, že nikdy neviete, či vám povedal úprimnú odpoveď, alebo len pre vás prijateľnú verziu. Chlap vám môže povedať nesprávne číslo na základe dvoch vecí. Pokiaľ ich mal veľa, nechce, aby ste si mysleli, že je sukničkár. Alebo naopak, ak ich mal veľmi málo, môžete si myslieť, že je neschopný v posteli. Tak či onak, je to zbytočná otázka, pretože pravdy sa v tomto smere nikdy nedočkáte.

2. Na čo myslíš?

Muži priam nenávidia túto otázku, o to viac, keď sa to žena opýta po sexe. Bez ohľadu na to, že muž myslí na úplné hlúposti, každá z nás chce počuť len to, ako nás miluje alebo aké dobré číslo ste spolu mali. Takže z pohľadu muža je to ďalšia zbytočná otázka, ktorá si vyžaduje len lož.

3. Je moja kamarátka sexy?

Aj keby bola vaša kamarátka neskutočne krásna žena, už len preto, že vás ľúbi a nechce vás raniť, vám nepovie pravdu. Veď ktorá z nás by chcela počuť, že si s ňou už predstavoval nejedno číslo. Niekedy je lepšie nevedieť. Pre život si vybral predsa vás, a to, že sa rád pozrie aj na inú peknú ženu, býva normálne. Robia to všetci muži.

4. Už si ma niekedy podviedol, alebo si nad tým uvažoval?

Naozaj čakáte, že vám muž na túto otázku odpovie? Ak je aspoň trochu čestný, prizná sa, že v predošlom vzťahu sa mu to už stalo a zlyhal. Pokiaľ ide ale o aktuálny vzťah s vami, samozrejme že vám povie nie! Ak povie áno, pravdepodobne vie, že ho vyhodíte hneď, ako sa prizná.

Prečítajte si aj: Priateľstvo so svokrou je možné, vyskúšajte tieto tipy

5. Aká bola tvoja EX?

Pre chlapcov, keď niečo skončí, je to koniec. Neprehodnocujú, čo mohlo byť inak a či sa ešte k sebe vrátia. Je to uzavretá kapitola, a preto nemajú radi, ak sa ich pýtate na niečo, čo skončilo. Vy sa chcete uistiť, či nepredstavujú pre vás jeho bývalé partnerky potencionálne hrozby, no muž to vníma ako hrabanie sa v jeho minulosti, ktorá skončila.

6. Koľko peňazí zarábaš?

Je to veľmi dôverná otázka, na ktorú by ste sa nemali pýtať, pokiaľ ste vo vzťahu príliš krátko. Ak už plánujete spoločnú budúcnosť a chystáte si brať hypotéku na bývanie, sú takéto otázky potrebné, inak by však mali ostať tabu.

7. Kedy sa vezmeme?

Zdanlivo nevinná otázka ho núti sľúbiť vám niečo, o čom ani neuvažuje. Pritom si ani nemusí byť istý, že vy ste tá pravá, no takouto otázkou si umelo vyžadujete odpoveď. Keď vás muž miluje, bude sám rozprávať o vašej budúcnosti a to bez toho, aby ste na neho tlačili.

8. Čo ti na mne prekáža?

Žiadate partnera o to, aby vás kritizoval alebo len očakávate, že vám povie, že ste skvelá taká, aká ste? Ak vám povie druhú možnosť, nemusí to byť úplná pravda, no pravdepodobne nechce vyvolať hádku, ak povie niečo, čím vám ublíži.

9. Ja alebo tvoj koníček?

V televízii sú MS vo futbale a vy sa chcete práve vtedy rozprávať? Nie je od vás fér, ak žiadate, aby si vybral medzi vami a niečím, čo ho baví. Rovnako vám ani on nedáva na výber medzi nákupmi a ním. Rešpektujte jeho voľný čas a vy vyžadujte to isté. Každý má predsa právo na vlastný relax a čas len pre seba.

Existuje snáď množstvo ďalších nepríjemných otázok, ktoré by ste sa svojho partnera mohli opýtať. Vybrali sme však pre vás najmä tie, ktoré mužom najviac prekážajú a dostávajú ich do úzkych. Držte sa preto zlatého pravidla, že niekedy je lepšie nevedieť a nekazte si vzťah skúmaním niečoho, čo vám nijako nepomôže vzťah vylepšiť, práve naopak!

Reklama na magazín Vintage District