nevera

Zistili ste manželovu neveru? Počúvate o nej z každej strany?  Spoznajte 4 typy žien, s ktorými nás naši muži najčastejšie podvádzajú. 

Fakt, že každé druhé manželstvo končí rozvodom z dôvodu nevery, je alarmujúci. Dá sa vôbec pred neverou chrániť, tým že sa vyhnete riziku? Odkiaľ vlastne prichádza ohrozenie vášho manželstva? Tu sú 4 typy žien, s ktorými vás muži zvyknú najčastejšie podviesť.

Pozor na neodolateľné kolegyne

Každý z nás strávi viac ako polovicu života v zamestnaní. Kolegovia sú ľudia, s ktorými sme najčastejšie v kontakte. No preto je logické, že najviac príležitostí k nevere poskytuje práve pracovné prostredie. Zvlášť športové dni, firemné večierky či podobné aktivity, ktoré vytvárajú uvoľnenejšiu atmosféru od tej bežnej pracovnej. Na akciách podobného tipu už neriešite len pracovné úlohy, ale odkrývate i svoju tvár, ktorú pozná vaša rodina a blízki ľudia.

Vyskytla sa v partnerovom zamestnaní nová atraktívna kolegyňa? Môže predstavovať potencionálnu hrozbu. No radšej na to nemyslite.

Pekná žena z okolia

Máte atraktívnu susedku? Keď ju stretnete, cítite zvláštne napätie? Alebo čašníčka vo vašej obľúbenej kaviarni, ktorá sa nachádza blízko vášho bytu, koketuje s vašim partnerom? To sú tiež ženy, ktorým naši muži často neodolajú. No neznamená to, že svojho manžela zatvoríte doma a budete striehnuť na všetky jeho aktivity. Ak vás bude chcieť podviesť, urobí to, aj keď spravíte preto čokoľvek.

Nebezpečné bývalé lásky

Ozvala sa vášmu partnerovi bývalá veľká láska? Čo ak si budú chcieť zaspomínať na dávne časy a znovu prežiť intímne chvíle? Zostáva vám len dôverovať a dúfať, že sa v ňom znovu neprebudia staré city.

Priateľky či príbuzné

Príbehy niektorých podvedených žien potvrdzujú, že ich najlepšie priateľky sa stali opakom a premenili sa na zlodejky vašich manželov. Často to bolo neúmyselné a neplánované. O to je to horšie, že v tomto prípade došlo k dvojnásobnej zrade. A vy ste stratili dvoch ľudí, ktorí vášmu srdcu boli najbližšie.

Reklama na magazín Vintage District